Із військової частини втекла група російських військовослужбовців із зброєю

НОВА ГОЛОВНА

  Із військової частини козачого загону «Дон», який зараз дислокується в окупованому Херсоні, втекла група російських військовослужбовців із зброєю. Як повідомила голова фонду «Сідящая Русь» Ольга Романова, втікачів уже оголосили у розшук.


   За даними росЗМІ,  втекли 13 рашистів, які прихопили з собою “зброю, боєприпаси та викрали два автомобілі міноборони РФії”. Трє із втікачів до  війни мешкали в Москві.


  “При встановленні осіб та їх затриманні дотримуватись крайньої обережності, озброєні автоматичною зброєю, пістолетами, підствольним гранатометом, пострілами до нього та ручними гранатами. Вкрай небезпечні, мають бойовий та оперативний досвід, підозрюються у серії тяжких та особливо тяжких злочинів на території Херсонської області”, – йдеться в орієнтуванні.


  Як пише видання, військовослужбовці поїхали із Херсона на Крим. На острів вони в’їхали вже на чотирьох автомобілях. На даний момент їхнє місцезнаходження невідоме.

 

  Схоже, що це початок перша ластівка трансформації російської армії на банди розбійників, грабіжників, вбивць і ґвалтівників. Мобілізація до війська та озброєння потенційних злочинців, культивування “вседозволеності” по відношенню до мирного населення, у поєднанні із загрозою бути знищеним ЗСУ – все це (і не тільки) призведе до того, що коли ЗСУ викинуть “другу армію Світу” з України за “порєбрік”, там реально може розпочатися  “розгул бандитизму”, якому російська влада нічого не зможе протиставити. 

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова