Іран використовує скрутне становище росії

  Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що Іран почав використовувати скрутне становище росії та її залежність від постачання дронів-камікадзе в обмін на допомогу в реалізації ядерної програми.


  “Підтвердження Іраном постачання безпілотників ще більше закріплює попередні оцінки ISW про те, що росія закуповує системи озброєнь іранського виробництва для вирішення проблеми виснаження свого арсеналу високоточних боєприпасів”, – зазначають аналітики.


  “Прохання про допомогу в ядерній сфері та визнання постачання безпілотників – обидва є показниками того, що офіційні особи Ірану, ймовірно, мають намір чіткіше визначити двосторонні відносини в галузі безпеки з росією, в яких вони будуть рівноправними партнерами”, – йдеться у повідомленні Інститут вивчення війни (ISW).


  Нагадаємо, що міністр закордонних справ Ірану Хоссейн Амір Абдуллахіян, під тиском неспростовних доказів все ж таки визнав, що то дрони іранського походження бомбардували Київ, зауваживши що їх передача відбулася до пчатку агресії Росії проти України.

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова