Гібридна війна трибуналів

  Україна ініціює створення міжнародного трибуналу для суду над Путіним, повідомив заступник глави ОП України Андрій Смирнов. «Окремий трибунал щодо Росії за участю міжнародної спільноти прискорить притягнення до відповідальності Путіна та його найближче оточення, а наявність обвинувального висновку та ордера на арешт Путіна та Шойгу буде великим кроком уперед у досягненні справедливості», сказав заступник глави ОП України. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на The Guardian.

 

  Наприкінці цього року або на початок наступного в Гаазі розпочнеться розгляд першої справу про військові злочини Росії , повідомив Bloomberg. МКС і Україна ведуть переговори про доставку Києвом принаймні одного військовополоненого російського чиновника до суду. Чиновник має бути готовим свідчити проти високопоставлених російських командирів.


  Російські агресори зі свого боку намагаються влаштувати щось схоже на “міжнародний суд”. В рамках “судового спектаклю” Білорусь, Росія та Сирія мають намір надіслати до “ЛуганДонії” своїх представників для участі в так званому “міжнародному трибуналі над українськими військовими злочинцями».


  Якось смішно виходить, що судити українських військових приїдуть представники тільки тих країн, де так званих «лідерів» потрібно судити в першу чергу. Виявляється, що в  умовах “гібридної війни” може ще бути і “віна трибуналів”.