Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 548 доба

  Триває 548 доба війни. Протягом минулої доби відбулось 35 бойових зіткнень, повідомили в Генштабі ЗСУ.
Російські окупанти продовжують атакувати в районах Авдіївки, Мар’їнки, а також на Куп’янському, Лиманському та Бахмутському напрямках.
Бахмутський напрямок. Сили оборони ведуть наступ південніше міста Бахмут, є успіхи, наші захисники закріплюються на нових рубежах
Мелітопольський напрямок. ЗСУ мали успіх на напрямках Новоданилівка – Новопрокопівка та Мала Токмачка – Очеретувате, закріплюються на досягнутих рубежах.

  У напрямку Роботино рухається близько 80 одиниць техніки ЗСУ, повідомили вночі російські ЗМІ. 

  Рашисти звітують про 42 БПЛА, які вночі знешкодили над Кримським півостровом. За їх словами у ніч на 25 серпня виявили 42 “диринчалки”: 9 знищені, а 33 “пригнічено засобами РЕБ і вони зазнали аварії”. Але деякі здравомислячі люди задають питання: А чого не 420 БПЛА? І де впали оті 33 БПЛА, які “знешкодили засобами РЕБ”?

  Українські розвідники під час спецоперації а півострові Тарханкут пошкодили чотири катери і знищили щонайменше 30 російських силовиків, – заявив представник ГУР Юсов.

  Російська армія знімає з консервації та відправляє на фронт радянські танки Т-10, розроблені в середині 20 століття. Дана мдель танка випускалась із 1954 до 1966 року.

   На Росії тривожно. Повідомляється, що у Калузької та Тульській областях чути вибухи. В Обнінську зняли на відео роботу ППО. У Москві закрили аеропорти Внуково та Домодєдово. Один із дронів намагався атакувати аеродром Шайківка. РосЗМІ пишуть, що російська ППО його збила.

  Глава української розвідки прокоментував ситуацію на фронті та свої попередні прогнози щодо Кримського півострова. «Ми йдемо до мети. Так, повільніше, ніж хотілося. Повільніше, ніж розраховували, але йдемо», — сказав Кирило Буданов

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 547 доба