Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 546 доба

Триває 546 доба війни. За інформацією ГШ ЗСУ протягом минулої доби відбулось понад 30 бойових зіткнень.

На Авдіївському напрямку наші захисники успішно відбили атаки російських військ в районі Авдіївки та продовжують стримувати наступ російських військ в районі Мар’їнки Донецької області.

На карті показано, що з 2015 року ЗСУ міцно тримають оборону на цій ділянці фронту.

  ЗСУ наближаються до другої лінії оборони Росії на Запорізькому напрямку. Як вважають аналітики Інституту вивчення війни (ISW) Сили оборони України після просування в районі Роботино наближаються до початку операцій на другій лінії оборони окупантів, яка в свою чергу може бути слабшою за першу.

  Крім того, за словами спікера Генштабу ЗСУ Андрія Ковальова, українські війська на південному напрямі мали успіх у напрямку Новоданилівки та Новопрокопівки та нині зміцнюються на зайнятих рубежах.

 На окупованому Криму в районі Оленівки (мис Тарханкут) трапилася “бавовна”. У місцевих пабликах повідомляють, що було чути близько 7 вибухів. В результаті бавовни вражені станції радіолокації на Тарханкуті. Пишуть також, що напередодні згорів на бойовому чергуванні та береговий ракетний протикорабельний комплекс (БРПК) “Бастіон”. Він є носієм ракет “Онікс”, якими рашисти б’ють Україною і зараз гарно димить.

  Схоже, що “бавовна” неоминула і РЛС 48Я6-К1 “Подльот”. Цей тип станцій радіолокації призначений для виявлення повітряних цілей на малих і гранично малих висотах при складній перешкодовій обстановці. Ці РЛС видавали вказівки для російських ЗРК З-300, З-400 та інших.

  Міжнародний суд ООН 18 вересня проведе публічні слухання щодо позову України проти Росії. Слухання триватимуть до 27 вересня та відбудуться у Палаці миру в Гаазі. Почнуться вони з виправдовувань русни і після цього з аргументами виступить Україна.   У справі “Україна проти Росії” виступають 32 країни.

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 545 доба