На базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) триває навчальний збір з понад двома сотнями студентів цивільних вишів, які опановували програму підготовки офіцерів запасу. Близько 50 відсотків особового складу збору – дівчата.

 

Як розповів начальник штабу збору підполковник Юрій Адамов, усе більше дівчат пов’язують своє майбутнє з кар’єрою у вітчизняному війську, про що свідчить і їх кількість серед учасників польового виходу.

 

Упродовж місяця претенденти на отримання військового звання «молодший лейтенант запасу» здобудуть практичну основу передбачених спеціальністю знань. Також учасники збору вдосконалять свої навики з тактичної, тактико-спеціальної і вогневої підготовки, водіння бойових машин тощо.

 

На заняттях досвідчені викладачі широко застосовують досвід, який наші військовослужбовці здобули в районі проведення АТО/ООС,  миротворчих місіях та  міжнародних навчаннях.

 

Сьогодні чимало юнаків та дівчат говорять про своє бажання будувати в майбутньому саме військову кар’єру. Більшість же обіцяє визначитися зі своїм вибором після проходження збору та складання Військової присяги.

На завершальному етапі збору всі учасники складуть іспити та візьмуть участь у ротних тактичних навчаннях.

 

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Нарахування пільг за теплопостачання для учасників бойових дій
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial