Джиу-Джитсу для ветеранів війни

  Виявляється, наші незламні ветерани війни, які користуються протезами, можуть здійснювати реабілітацію і адаптацію до цивільного життя через відому бразильську боротьбу Джиу-Джитсу.

  На цьому тижні очільник і тренер TMS HUB ODESA Василь Руснак провів семінар і познайомив ветеранів війни з історією бразильського Джиу-Джитсу, основами, принципами та деякими техніками боротьби. Пан Василь закликає ветеранів займатися Джиу-Джитсу, адже ця дисципліна адаптивна для ветеранів, які втратили кінцівку.

  Василь Руснак, головний тренер TMS HUB Odesa, засновник української академії з Джиу-Джитсу One touch, Ілля Пилипенкко, військовослужбовець танкового батальйону 35-ї бригади, ветеран та Яна Султанова, менеджер одеського центру TMS REHABILITATION, поділилися досвідом в інтерв’ю телеканалу “7”

У Кропивницькому проєкт TMS Hub спільно зі Спортивним клубом «Борець» також працює група для військових, ветеранів та ветеранок, які втратили кінцівки чи мають поранення чи травми. Тренування віідбуаються на базі клубу “Борець”.
Подібна група від проєкту TMS Hub вже два роки діє і в Києві . 

НАГАДУЄМО: