Дивні призначення молодих чиновників в умовах війни

   На минулому тижні відбулось, як мінімум два, дивних призначення “молодих фахівців”, та ще й в умовах війни. Денис Анатолійович Шмигаль на терміновому засіданні уряду “продавивив” на посаду голови АРМА – агентства з розшуку активів, яке розподілятиме конфісковане майно російських олігархів, Олену Олексіївну Думу. Тепер вона буде «виявляти», «розшукувати» та «управляти» активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, там активів на мільярди доларів.

Причина багаторазової зміни прізвища Олени Думи достеменно невідома. Згідно з Вікіпедією, чиновниця розлучена, однак скільки разів не уточнюється.

  За останні роки ця молода фахівчиня встигла змінити роботу 16 разів, з них 12 посад – на держслужбі. А коли її виганяли, то бігла на канали медведчука кричати про «нєсправєдлівость». У січні-травні 2020 року, О.Дума очолювала Фонд соціального страхування. Однак звідти її звільнили за численні порушення законодавства та нормативно-правових актів Фонду. Справою навіть займалися правоохоронці, але, якось, минуло.

  Тоді О.Дума публічно відстоювала свою позицію, мовляв, її відсторонення пов’язане з боротьбою проти корупціонерів у відомстві. Медійний майданчик для виступу їй тоді надав один з каналів Медведчука – «ZIK». 

  Проблема з “останнім призначенням” виникла після голосування конкурсної комісії: один із її членів – адвокат Дмитро Остапенко, як повідомляється, відкликав свій голос, і в конкурсі мало відбутися повторне голосування. Але голова Кабміну вирішив винести питання на розгляд, не звертаючи увагу “на такі дрібниці”.

  Але головна проблема в тому, що Олена Дума кілька років тому брала участь у прес-конференції із Семом Кісліним, американським фінансовим донором Рудольфа Джуліані, який, як писала NYT, міг займатися дискредитацією передвиборчої кампанії Джо Байдена за дорученням Дональда Трампа. І “призначення” відбувається як раз напередодні визначального для України саміту НАТО у Вільнюсі, рішення якого, не в останню чергу, залежить і від Джо Байдена. про це нагадав на свої сторінці у Фейсбук Віталій Шабунін.

Голова АРМА Олена Дума та Сем Кіслін, якого ФБР вважає його представником російської мафії, і який намагався отримати арештовані активи Януковіча та був допитаний конгресом під час розслідування про імпічмент Трампа.

Але Олена Дума спростувала наклепницькі звинувачення  блогерів та журналістів

   Але це ще не все. Учасник російських пропагандистських шоу Руслан Ригованов отримав посаду у міністерстві оборони України. (Джерело – @OlehSymoroz)

   Непоганий карʼєрний зліт: учора ти допомагав росіянам працювати проти України, а сьогодні… теж допоможе росіянам, але вже на посаді в Міноборони. Правда, кажуть, що Резніков його від виконання обов’язків відтронив. Але ж хтось його туди “рекомендував”?

  Якось, дуже забагато “дивних призначень” та сумнівних “законодавчих рішень” за останній тиждень  в Україні…

Юріс Шалтіс, НОВА: новини ветеранів.

НАГАДУЄМО:

Криваві протести у Франції напередодні саміту НАТО в Литві