“Друг Добкіна” пішов із посади голови ради з патріотичного виховання в Харківській області

У Харкові заступник голови ОДА Євгеній Грицьков більше не очолюватиме координаційну раду з національно-патріотичного виховання.

28 квітня голова Харківської ОДА Олексій Кучер своїм розпорядженням ввів до персонального складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Харківській ОДА нових членів, серед яких – його заступник Євгеній Грицьков.

Повідомлення про це призначення відразу було розміщено на сайті “НОВА – новини ветеранів”

«Діди воювали»: на Харківщині відповідальним за національно-патріотичне виховання призначили чиновника, який не приховує своїх «СКРЄПНИХ» поглядів

В понеділок, 04 травня, патріотичні організації пікетували Харківську обласну державну адміністрацію саме через призначення проросійські налаштованого Євгена Грицькова на посаду Голови координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

06 травня за ініціативи голови Харківської ОДА відбулася зустріч між Олексієм Кучером та представниками патріотичних ветеранських організацій — Спілка ветеранів АТО, ВПО Фрайкор, НВР Правий сектор з питання резонансного призначення Євгенія Грицькова — людини, яка заплямувала свою репутацією зв’язками з проросійськими елементами.

Під час тривалого діалогу представникам ГО вдалося донести Голові ОДА свою позицію та окремо порекомендувати Євгенію Грицькову покинути посаду “за власною ініціативою”. Пан Кучер пообіцяв переглянути свої кадрові призначення у зв’язку з новими обставинами та з урахуванням пропозицій патріотичних сил.

До нашої пропозиції дослухались і сам Грицьков, який написав заяву на звільнення з посади Голови координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

Ми вітаємо таке рішення ХОДА і маємо надію, що в майбутньому під час подібних призначень будуть проводитися консультації з патріотичними організаціями.

Нагадаємо, що Грицьков «засвітився» в мережі з колишнім нардепом Михайлом Добкіним під червоним комуністичним прапором. Харківський чиновник потрапив на відео, яке Добкін зняв на фоні німецького Бундестагу 08 травня 2018 року.

 

Ветеранське братерство всіма силами буде намагатись не допустити “ватного реваншу” на місцях.

Слава Україні!

Разом переможемо!