До Луганська увійшов бойовий підрозділ Збройних сил Росії, оснащений “до зубів” важкою технікою

До Луганська зайшло бойовий підрозділ Збройних Сил Російської Федерації з танками, БМП і артилерією, повідомляє Діалог.UA з посиланням на сепаратистський Telegram-канал “Чьоткій Луганськ”. На ресурсі радіють, що бойовики нарешті “дочекалися реальної допомоги від Росії”

 

15 грудня. Потужна батальйонно-тактична група ЗС РФ, за даними джерел, була розміщена на автобазі шахти “Луганська” в передмісті окупованого Луганська. В “Чьоткій Луганськ” запевняють, що підрозділ Росії озброєні трьома танками, 8 одиницями БМП-1 і двома одиницями БМП-2. Крім того, російські військові мають при собі 5 БТР, 6 МТЛБ, а також 3 міномета 120 мм. Сепаратистський ресурс в цьому вбачає підстави того, що Росія має намір остаточно зірвати «велике перемир’я» на Донбасі. І луганський напрямок, скорше за все, в Москві вважають пріоритетним.

 

Потрібно відзначити, що підтвердження чи спростування озвученої сепаратистами інформації на даний момент немає. Однак, на протягом останніх тижнів на фронті значно збільшилася кількість обстрілів позицій Об’єднаних сил із застосуванням мінометів і артсистем.

 

Нагадуємо: