Дніпропетровщині відбувся Перший Регіональний ветеранський форум

  Напередодні Дня захисника і захисниці України, який цьогоріч вперше відзначатиметься 1 жовтня, на Дніпропетровщині за ініціативи Мінветеранів пройшов Перший Регіональний ветеранський форум “Об’єднані гідністю заради майбутнього”.

  Провести перший регіональний ветеранський форум на Дніпропетровщині вирішили тому, що ця область знаходиться майже впритул до фронту та є своєрідним хабом для наших Захисників і Захисниць, волонтерських організацій, лікувально-реабілітаційних закладів, а також новим місцем проживання значної кількості ветеранів-вимушених переселенців та членів їхніх родин.

  Сьогоднішній захід, що відбувся в одному з найбільших міст області —  Кам’янському, організовано за сприяння й підтримки Офісу Президента, Дніпропетровської обласної військової адміністрації, Кам’янської міської ради, Українського ветеранського фонду Мінветеранів та за фінансової підтримки ПРООН.

  Мета  форуму – обговорення шляхів залучення місцевих та регіональних влад до реалізації державної ветеранської політики (психологічна та фізична реабілітація, забезпечення житлом, навчання, створення робочих місць або умов для зайнятості та ін.), розгляд позитивних прикладів підготовки громад до вирішення питань реінтеграції ветеранів та їх адаптації до мирного життя, оптимізації надання необхідних послуг ветеранам, членам їх родин та членам родин загиблих, створення відповідних інфраструктурних об’єктів.

  “Це перший форум із цикла регіональних ветеранських форумів, проведення яких анонсувала Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна під час київського VІ Міжнародного ветеранського форуму “Україна. Захисники. Майбутнє.”, –  повідомили в Мінветеранів.

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті, – часопис війни, 583 доба