Для військових провели спеціалізоване тренування

 

Для кадрових діючих військовослужбовців Національної гвардії у спортивному клубі “Yod” відбулися змагання і тренування “Ukrainian Force 1.0”.

 

Благодійний захід направлений на підтримку офіцерів в їх спортивних досягненнях, навчання і просвітницьку діяльність. Також серед завдань – підтримання командного духу бійців і мотивація їх на нові подвиги і звершення за службовим обов’язком.

 

“Для мене дуже важливо зберігати спортивний дух у наших захисниках. Тож я вирішила проводити подібні заняття щонайменше раз на місяць. Адже як організатор “Ігор нескорених” – змагань для ветеранів з обмеженими можливостями, я знаю на які неймовірні досягнення здатні наші захисники” – розказала організатор змагань та власник спортивного клубу “Yоd” Анастасія Федорик – депутат міської ради.

 

Для 35 військових з 3 військових частин, під керівництвом тімліда східного ТРК НГУ провели майстер-клас від діючих учасників команди ММА, а також лекцію та змагання про Cross-fit. Для кожного з учасників провели особисті консультації з персональними тренерами тренажерного залу. Вояки відпрацювали техніку на тренажерах, ознайомилися з рекомендаціями щодо харчування і видів вправ при тих чи інших травмах чи бажаних цілях.

 

Заняття відвідав і очільник ветеранського спортивного клубу “АТО-М” Сергій Бабаєв. Він розказав: “Ми послідовно займаємося популяризацією спорту серед ветеранів. Цим ми даємо приклад нашим дітям – приклад сили, мужності, приклад потужного духу нашого народу”.

 

Нагадаємо: