Дії ДАСУ та ДБР мають ознаки диверсії проти ВПК України, – Гендиректор Української бронетехніки (ВІДЕО)

  Дії ДАСУ та ДБР мають ознаки диверсії проти ВПК країни, що призведе до зупинки виробництва техніки та боєприпасів, вважає Гендиректор директор приватної компанії «Української бронетехніки” Владислав Бельбас. Про це він заявив під час пресконференції (ВІДЕО).

  «Дії Держаудитслужби мають ознаки диверсії проти військово-промислового комплексу та Сил оборони України. Як нам стало відомо, ДБР наразі фальсифікує справу проти нашої компанії, що стане прецедентом для атаки на весь ВПК» – зазначив Бельбас. “маючи на руках юридично нікчемний висновок Держаудитслужби, “Українську бронетехніку” хочуть звинуватити у завданні збитків держави через отримання компанією прибутку”, – заявив Бельбас.

  «За півтора року ми (ПК «Українська бронетехніка” – ред.) передали Силам Оборони вже близько 30 тисяч тонн боєприпасів та озброєння. Ми пишаємося тим, що постачаємо військову техніку та боєприпаси дешевше інших компаній і не маємо жодного “безнадійного” контракту. З прибутків сплачено податки, а кошти проінвестовано у виробництво зброї. Дії ДБР призведуть до зупинки виробництва мінометів, броньованих автомобілів, постачання критично важливих 120-мм мін та 122-мм боєприпасів, збільшення втрат на полі бою”, – сказав гендиректор.

  «Ми також направили офіційні листи до посольств наших союзників з інформування про ситуацію, що склалася. Діяльність ДАСУ та ДБР підриває героїчну боротьбу Сил оборони на фронті».

НАГАДУЄМО:

Часопис війни – триває 570 доба