Дев’ять років тому в Одесі зупинили “руZкій мір”

  Вже дев’ять років російська пропаганда традиційно спекулює на жертвах трагедії  в Одесі 2 травня 2014 році. Трагедія відбулася на фоні наростаючої російської агресії на Криму та сході України, та активізації кремлем своїх “консервів” в Україні, з метою організації антиукраїнських виступів для створення потрібної картинки для російських пропагандистських ЗМІ. Кремлю потрібна була “кривава картинка в телевізорі”.

  Загиблі в Одесі 9 років тому – фактично стали одними з перших жертв російсько-української війни. Конфлікт спровокували так звані “проросійські сили” і загиблі були з обох сторін. Пожежа в Будинку профспілок була масштабною, оскільки проросійські активісти занесли в середину пляшки із запалювальною сумішшю та бензин. Людей з охопленої пожежею будівлі рятували їхні “політичні опоненти”.

В подальшому історія подій в Одесі 2 травня була спотворена російською пропагандою з метою роздмухування ненависті до України та виправдання рашистської агресії. А з початком повномасштабної війни Одеса стала мішенню для російських атак ракетами та дронами. Спекулюючи на трагедії міста, росія сама почала свідомо вбивати одеситів, які в 214-му році зупинили “руZкій мір”.

НАГАДУЄМО:

Російське військо швидко перетворюється на збірну ПВК