Державна прикордонна служба України випробовує новий український пістолет-кулемет SMG-15 (Відео)

Державна прикордонна служба України,що структурно належить до МВС, провела випробування нового пістолета-кулемета вітчизняного виробництва SMG-15, яким планують озброїти прикордонників, повідомляє популярний інформресурс Ukrainian Military Pages.

Пістолет-кулемет SMG-15 калібру 9х19-мм розроблений спеціалістами ТОВ «УКРОП», компанії виробника нової гвинтівки української армії UAR-10 (військова версія карабіну Zbroyar Z-10).

За ініціативи Адміністрації Держприкордонслужби, із залученням експертів з інших силових відомств, протягом тижня було проведено визначальні відомчі випробування SMG-15. Під час яких було перевірено його тактико-технічні та ергономічні характеристики, а також можливості ведення стрільби при критичних умовах та екстремальних температурах (+50 °C и -40 °C).

 

За результатами випробувань пістолет-кулемет SMG-15 зарекомендував себе як надійний зразок озброєння та показав задовільні результати. За домовленістю з підприємством-виробником партію пістолетів-кулеметів SMG-15 буде передано до одного з підрозділів охорони кордону для підконтрольної експлуатації в реальних умовах служби.

 

Поетапний перехід на нові види озброєння дозволить підвищити вогневу міць прикордонних підрозділів», – зазанчають у відомстві.

У спецпідрозділів ДПСУ вже є MP-5, навіщо їм ще одна платформа, але то що закуповують сучасне і зроблене в Україні це плюс.