Депутати Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України в шоці від діяльності Наглядової ради та Правління Укрзалізниці

  Під час війни шляхи сполучення, а особливо залізниці, відносяться до найважливіших стратегічних об’єктів. Вже не секрет, що восьмий рік Україна змушена боротися із агресією сусідньої РФії. І саме в умовах війни Укрзалізниця опиняється в «Критичному стані»

 

  В причинах критичного стану “Укрзалізниці” 08 квітня 2021 року розбиралися члени Тимчасової слідчої комісії ВР. На порядку денному було три питання: провал підготовки відомчих лікарень “Укрзалізниці” до приймання пацієнтів з COVID-19, причини сходження потяга Київ-Запоріжжя 29 березня і фінансовий план “Укрзалізниці” на 2021 рік. Про це у Facebook повідомила голова ТСК, народний депутат від фракції “Слуга народу” Юлія Гришина, передає УНН.

 

  За її словами, вчорашнє засідання ТСК тривало три години, під час яких вдалося з’ясувати у керівництва “Укрзалізниці”, “що таке «добре», а що «погано», і що «неприпустимо за жодних обставин», бо рівень хронічної недолугості управління вразив навіть досвідчених політиків”.

 

  “Члени ТСК розцінюють фінансовий план “Укрзалізниці“ на 2021 рік як фікцію, виконання якого є нереальнуим. Вирішено провести детальне розслідування діяльності Наглядової ради та Правління “Укрзалізниці“ і за результатом розслідування винести відповідне рішення Президенту, Прем’єр-міністру та міністру інфраструктури”, — резюмувала Гришина.

 

Нагадуємо: