Часопис війни, 555 доба – Генштаб ЗСУ про події на фронті

  На перший день календарної осені припала 555 доба війни.  За інформацією Генштабу ЗСУ в останній день календарного літа відбулось понад 25 бойових зіткнень.

  На Куп’янському напрямку нацгвардійці знищили російські “бук” і “сонцепьок”, повідомив т.в.о директора департаменту планування застосування ГУ Нацгвардії Микола Уршалович

  На Лиманському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Новоєгорівки Луганської області. Там триває справжня битва, ворог задіяв близько батальйону танків. Частину вдалося спалити, однак противник розгортає переправи та покращує логістику своїх підрозділів.

  Бахмутський напрямок — продовжуються бойові дії в районі Кліщіївки, Андріївки та Оріхово-Василівки.

   Сили оборони продовжують стримувати наступ російських військ в районах Авдіївки та Мар’їнки Донецької області. Противник вів безуспішні наступальні дії в районі Новомихайлівки.

 Водночас, Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.

  Підрозділи ракетних військ і артилерії протягом минулої доби уразили 1 артилерійський засіб на вогневій позиції та 2 радіолокаційні станції противника.

  У аеропортах москви знову говорять про “Ковьор”.

  “Літня кампанія закінчилася і починається осіння, яка ще даватиме можливості для наступальних дій. Осінь 22-го стала знаковою: висадка в Серебрянське лісництво, Фредерікус 2.0 (наступальна кампанія на Ізюм), наступ на Лиман, деокупація Херсона та навіть деякі вдалі дії в Енергодарі, про які вже згадували публічно деякі учасники тих подій. Ворог продовжує мінувати та вдосконалювати систему ІФС. Відповідно, весною 24-го ми отримаємо ще гірші умови для наступальних дій на суходолі”, – пише видання DeepState. 

НАГАДУЄМО:

Речник Генштабу ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 554 доба