Часопис війни, 489 доба – ЗСУ продовжують ведення наступальної операції

 Триває 489  доба  війни російської федерації проти України. Пресслужба ГШ ЗСУ повідомляє, що Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському, Бердянському та Бахмутському напрямках. У напрямках Новодарівка – Приютне та Новоданилівка – Роботине мали успіх, завдають вогневого ураження артилерією по виявлени цілях противника, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби. Російські окупаційні війська зазнають значних втрат в особовому складі, озброєнні та техніці.
  Українські повітряно-десантні війська здійснили невеликий поступ на схід від села Красногорівка поблизу Донецька, яке знаходиться на старій лінії розмежування. Як зазначає розвідка Британії, це один із перших випадків після російського вторгнення у лютому 2022 року, коли українські війська відвоювали територію, окуповану росією з 2014 року.
  Якщо ЗСУ на півдні наступатимуть такими ж темпами, як зараз, їм знадобиться щонайменше 16 років для того, щоб повернути всю територію, — The Washington Post. Якщо українці за літо не досягнуть значних успіхів, західні партнери захочуть розпочати мирні переговори.
 Внаслідок розв’язаної росією війни 8,2 млн людей виїхали з України за кордон. Про це повідомила голова парламентського комітету з організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк. За її словами, понад 5 млн. стали внутрішньо переміщеними особами в Україні.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 488 доба – огляд останніх новин