Часопис війни, 476 доба – огляд подій на фронті

  Триває 476  доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. За інформацією пресслужби ГШ ЗСУ Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції, мають частковий успіх. У напрямку Бердянська бої тривають в районах східніше Макарівки. А також північніше Новоданилівки та Новопокровська. За останні три доби Сили оборони України просунулись на деяких визначених напрямках від 200 до 1400 метрів.

  Противник зазнає шалених втрат у живій силі та техніці. Зокрема, за добу, що минула, на східному та південному напрямках ворог втратив артилерійську батарею самохідних гармат, 2 комплекси РЕБ, радіолокаційний комплекс розвідки і контролю стрільби та зенітно-ракетний комплекс. Ворог має панічні настрої, стверджує пресслужба ГШ ЗСУ. 

На Лиманському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районах Веселого та Роздолівки.

На Бахмутському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку Оріхово-Василівки, Іванівського та Білої Гори.

На Авдіївському напрямку противник наступальних дій не проводив.

На Мар’їнському напрямку наші захисники відбили усі ворожі атаки в районі міста Мар’їнка.

На Шахтарському напрямку ворог завдав авіаційного удару в районах Вугледара, Золотої Ниви та Великої Новосілки. Здійснив обстріли населених пунктів Вугледар, Пречистівка, Золота Нива, Шахтарське, Велика Новосілка, Сторожове та Благодатне.

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник продовжує вести оборонні дії.

Євгєній Прігожин прокоментував контрнаступ і похвалили ЗСУ: “Вони рухаються акуратно. Роблять все правильно… ВСУ зайняли площу трохи більше 100 км². Втратили два «Леопарди» і кілька «Бредлі» — це звичайні бойові втрати. Радіти рано».

На Росії горить новочеркаська ДРЕС, яка живить енергією весь південь ростовської області. Вогонь охопив дах на шостому енергоблоці та вже перекинувся на п’ятий. Площа пожежі вже становить 400 квадратів і продовжує швидко розгорятися. Пожежа почалася з вибуху. Роботу станції припинили, співробітників евакуювали.

“Цілі “СВО” змінюються, але міняти ми їх не будемо”, – заявив Путін.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 475 доба – огляд подій на фронті