Часопис війни, 446 доба

  Триває 446 доба війни. Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. За минулу добу відбулось 46 бойових зіткнень. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка,  інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

На Куп’янському напрямку окупанти вели безуспішні наступальні дії в районах Масютівки та Синьківки.

На Лиманському напрямку ворог наступальних дій не проводив.

На Бахмутському напрямку протягом доби, противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку населених пунктів Григорівка, Богданівка та Предтечине. Завдав авіаційних ударів біля Іванівського та Ступочок. Тривають важкі бої за Бахмут.

На Авдіївському напрямку противник завдав авіаційних ударів в районах Новокалинового та Авдіївки, здійснив обстріли населених пунктів Степове, Ласточкине, Авдіївка, Тоненьке, Нетайлове, Первомайське та Карлівка.

  В районі Авдіївки рашисти вирішили заховати техніку під мостом Донецької кільцевої дороги, це траса М-04. Судячи з ВІДЕО, сховатися у них не вийшло.

На Мар’їнському напрямку підрозділи сил оборони відбили численні атаки противника в районі міста Мар’їнка. В той же час, ворожих обстрілів зазнали Красногорівка, Георгіївка, Побєда та Новомихайлівка

На Шахтарському напрямку протягом доби ворог наступальних дій не проводив.

На Запорізькому та Херсонському напрямках рашисти знаходяться в обороні. 

   Рашисти намагається поповнювати втрати в живій силі за рахунок примусової мобілізації на тимчасово захоплених територіях України. В кількох населених пунктах Херсонської області, зафіксовані факти насильницького затримання чоловіків, які раніше відмовились від українського громадянства на користь російського.

  Після затримання новоспечених громадян рфії, під час першої бесіди, російські окупанти вимагають від таких громадян неправомірну грошову винагороду за відстрочку від мобілізації. Осіб, у яких немає коштів відкупитися, або які відмовляються від сплати хабаря, рашисти відправляють до польових таборів для проходження прискореного курсу загальновійськової підготовки. Після цього новоспечені громадяни рфії потрапляють до населених пунктів, що знаходяться неподалік лінії бойового зіткнення.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 445 доба – ЗСУ мають незначні успіхи