Часопис війни, 426 доба

   Триває 426 доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Основні зусилля ворог і далі зосереджує на веденні наступальних дій на Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Підрозділами сил оборони України протягом минулої доби було відбито 43 атаки противника на зазначених ділянках фронту. Найзапекліші бої тривають за Бахмут та Мар’їнку, інформує ГШ ЗСУ. Хоч ворог і продовжує тиснути на багатьох ділянках фронту, але ці зусилля більше схожі на пошуки слабких місць в обороні ЗСУ, а не на масований наступ. 

  На Куп’янському напрямку ворог продовжує заходи з фортифікаційного обладнання позицій на окремих ділянках.

  На Сватівському напрямку тривають локальні бої вздовж лінії зіткнення та артобстріли з обох сторін. 

  На Лиманському напрямку противник продовжує тиск з метою витіснення ЗСУ із Серебрянського лісництва. Артилерійських обстрілів зазнали Макіївка, Невське, Діброва, Білогорівка Луганської області та Торське, Верхньокам’янське, Спірне і Переїзне Донецької області.

  На Бахмутському напрямку ворог продовжує вести наступальні дії. Тривають важкі бої за місто Бахмут. До того ж, протягом минулої доби противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку населених пунктів Новомаркове.  Тривають бої біля траси через Хромове. За залізницею у Бахмуті ворог має частковий успіх.  Біля Білогорівки(Л) ворогу не вдалося закріпитися.

  На Авдіївському напрямку противник безуспішно вів наступальні дії неподалік населених пунктів Новокалинове, Степове, Сєверне та Первомайське.
    На Мар’їнському напрямку протягом минулої доби ЗСУ відбили атаки противника в районі населеного пункту Мар’їнка, а також поблизу Новомихайлівки. 
    На Шахтарському напрямку минулої доби ворог наступальних дій не проводив, обстріляв н.п. Вугледар, Пречистівку, Велику Новосілку та Комар.
    На Запорізькому та Херсонському напрямках противник обороняється.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 425 доба