Часопис війни: 406 доба

  На початок 406 доби війни ворог продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках – протягом доби було відбито понад 60 атак противника. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка, інформує пресслужба ГШ ЗСУ. Зберігається присутність підрозділів противника у прикордонних районах Курської та Бєлгородської областей.

  Протягом доби на Куп’янському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районах південніше Кремінної та південніше Спірного. Артилерійських обстрілів зазнали понад 20 населених пунктів, серед них: Стельмахівка, Торське, Сіверськ, Роздолівка та Спірне Донецької області.

  На Бахмутському напрямку ворог намагається взяти під повний контроль місто Бахмут, продовжує його штурмувати. Також, окупанти вели безуспішні наступальні дії в районі Богданівки. Підрозділи сил оборони відбили близько 30 атак противника на зазначеній ділянці фронту. 

  На Авдіївському та Мар’їнському напрямках противник вів наступальні дії в районах Новокалинове, Сєверне, Первомайське та Мар’їнка Донецької області, успіху не мав.

  На Шахтарському напрямку ворог наступальних дій не проводив.

  На Запорізькому та Херсонському напрямках противник продовжує нарощувати оборонні спроможності. Здійснив обстріли понад 30 населених пунктів.  

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 405 доба