Часопис війни: 391 доба

  Триває 391 доба  російського повномасштабного вторгнення. Генеральний штаб ЗСУ інформує, що основною метою противника протягом минулої доби залишались спроби виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Для цього окупанти зосереджували свої основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. Завдяки професійним і злагодженим діям, наші захисники відбили понад 120 атак окупантів на зазначених напрямках.

  Сватівський напрямок. Тривають локальні бої на ділянці фронту від Площанки до Діброви. Ворог відновив атаки на Новоселівське.
  Бахмутський напрямок. Рашисти закріплюються в будинках на вулиці Корсунського у Бахмуті. На півдні міста у них також є невелике успішне просування від Маріупольського кладовища. Ситуація тут залишається досить складною.
В лісосмузі на півночі Бахмута тривають спроби пробити оборону ЗСУ.Ворог продовжує застосовувати в Бахмуті тактику пошуку слабких місць, саме тому зараз тривають численні спроби у багатьох місцях знайти слабинку в обороні, щоб потім через неї розвивати успіх. Наші це звісно розуміють, але у ворога досі достатньо живої сили для такої тактики.
Наступальні дії ворога зафіксовані в напрямку Хромового, Богданівки, Григорівки, Новомаркового, Оріхово-Василівки та Міньківки.
  Авдіївський напрямок. Тривають бої на захід від Красногорівки. Інформація про вихід чи навіть взяття рашистами Степового не відповідає дійсності. Спроби ворога атакувати з Водяного та Опитного призвели лише до втрат з їх сторони.
Запорізький та Таврійський напрямки — без змін.
  На Кримському півострові. Ввечері 20 березня у ГУР МО України заявили про знищення крилатих ракет «Калібр» під час їх транспортування по станції Джанкой.
  На рфії щомісяця мобілізують близько 20 тисяч осіб. Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявив в ефірі загальнонаціонального телемарафону.
  НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 390 доба