Часопис війни: 389 доба

  Триває 389 доба російського широкомасштабного вторгнення.  На Куп’янському та Лиманському напрямках, як повідомляє Луганська військова адміністрація, противник продовжує спроби прорвати оборону українських військ. За інформацію ЛОВА, ворог протягом доби, що минула, вів безуспішні наступальні дії у районах Кремінної та Діброви. Здійснив артилерійські обстріли Новоселівського, Невського і Білогорівки.

  На східному напрямку ворог вводить останні боєздатні резерви, які має, повідомив в ефірі телеканалу “Київ” керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони таврійського напряму Олексій Дмитрашківський.

  У Генштабі ЗСУ повідомили, що російське військове керівництво квапиться направити підсилення під Вугледар з огляду на ситуацію. “З огляду на ситуацію, яка склалась під Вугледаром, військове російське керівництво квапиться направити підсилення. З 13 березня, у 37 окремій мотострілецькій бригаді 36 армії Східного ВО проводиться бойове злагодження підрозділу «шторм». Його готують до відправлення в Україну 24 березня”, – зазначили у Генштабі ЗСУ.

  Також у Генштабі повідомили, що: “У бригаді значний некомплект особового складу, тому командири підрозділів відкликають підлеглих з лікування та реабілітації”. До цього військові рф “скаржаться на низький рівень забезпечення”.

  Підрозділи “Гвардії наступу” майже повністю сформовані, а серед бажаючих є багато жінок. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив пресофіцер бригади “Червона Калина” Микола Коваль.

НАГАДУЄМО:

 

Часопис війни: 388 доба