Часопис війни: 376 доба

  Минулої доби ЗСУ відбили понад 95 атак противника. Ворог основні зусилля зосереджує на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках. Минулої доби наші воїни відбили понад 95 атак противника на зазначених напрямках, зокрема, в районах Білогорівки і Невського Луганської області та Залізнянського, Дубово-Василівки, Оріхово-Василівки, Бахмута та Іванівського на Донеччині, інформує пресслужба Генштабу ЗСУ.

  За інформацією DeepState тривають бої в лісах Кремінної, біля Макіївки та Площанки. Змін лінії фрнту та цій ділянці не зафіксовано.

  Бахмутський напрямок. Тривають бої на північних, східних та південних околицях Бахмута. Ворог досяг незначних успіхів у Забахмутці. Суттєвих просувань ворога на цій ділянці фронту не зафіксовано.

  Авдіївський напрямок. Рашисти трохи просунулись вперед біля Невельського. Тривають бої в Мар’їнці та біля н.п.Побєда.

  Для введення в оману Сил оборони України ворог маневрує, пересуваючи колони в районах населених пунктів Нова Каховка (Херсонська область) – Армянськ (тимчасово окупована територія Автономної республіки Крим). Ці дії викликають невдоволення особового складу російських окупаційних військ. Основна причина у відсутності достатньої кількості палива та навіть натяку на ефективність таких маневрів, інформує ГШ ЗСУ.

  В місті Волноваха Донецької області загарбники облаштували базу відновлення пошкодженої техніки на фондах місцевого професійного технічного училища. Студентів примусово залучають до ремонтних робіт.

НАГАДУЄМО:

 

Часопис війни: 375 доба (КАРТА)