Часопис війни: 274 доба

  Триває 274 доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. рфія продовжує збройну агресію проти нашої держави. Пресслужба ГШ ЗСУ інформує, що ворог намагається утримати тимчасово захоплені території, зосереджує зусилля на стримуванні дій Сил оборони, здійснює інженерне обладнання оборонних рубежів, на окремих напрямках продовжує вести наступальні дії, переміщує особовий склад, озброєння та військову техніку до районів ведення бойових дій.
 
На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін.
 
На Сіверському напрямку (у прикордонних районах Брянської та Курської областей), на Слобожанському напрямку (у прикордонних районах Бєлгородської області) противник продовжує виконувати завдання з прикриття ділянки російсько-українського кордону, здійснює проведення демонстраційних і провокаційних дій, обстрілює з артилерії населені пункти на українські території.
 
На Бахмутському та Авдіївському напрямках загарбники зосереджують основні зусилля на веденні наступальних дій.
 
На Новопавлівському, Запорізькому, Криворізькому та Херсонському напрямках противник удосконалює фортифікаційне обладнання та логістичне забезпечення передових підрозділів.
 
Заставка НАГАДУЄМО