Часопис війни: 255 доба

  Триває 255 доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. Противник намагається утримати тимчасово захоплені території, зосереджує зусилля на стримуванні дій Сил оборони на окремих напрямках. Веде наступальні дії на Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках.

  За минулу добу підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Білогорівка на Луганщині та Спірне, Бахмутське, Бахмут, Іванград, Кліщіївка, Озарянівка, Майорськ, Кам’янка, Первомайське, Невельське, Мар’їнка, Новомихайлівка і Павлівка Донецької області.

 
  ЗСУ веде дуже важкі оборонні бої в районі Бахмуту, Угледара, Мар’їнки. Наші бійці, які перебувають на “нулі” в районі Бахмуту, розповідають, що у них складається враження, що російське військове керівництво просто поставило на конвеєр знищення росіян нашими захисниками: – Вони все лізуть і лізуть, хвиля за хвилею. І гинуть, гинуть, гинуть…

  Загальні бойові втрати особового складу рашистів з 24.02 по 05.11 орієнтовно склали близько75440 (+600) осіб. Щодня “на концерт Кобзона” відправляється мінімум один батальон російських вояків. Але, очевидно, “колективного путіна” не турбують втрати свого особового складу, бо на росії аж 145 мільйонів мешканців…
 
  На Херсонщині окупанти продовжують підрив та розстріл всіх імовірних для використання плавзасобів, критично погіршуючи екологічну обстановку в регіоні. Понад 50 підірваних ними суден наразі стікають пальним просто у водойми, в тому числі і вдаряючи по екосистемі.
 
Заставка КАРТИ
Заставка НАГАДУЄМО