Часопис війни: 217 доба

чаоспис

  Триває 217 доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. За інформацією пресслужби Генштабу ЗСУ на Волинському та Поліському напрямках обстановка залишається без суттєвих змін. 

 

  Бєларуські Гаюн повідомляє, що в Білорусі на аеродромі в Мачулищах, куди раніше прибули літаки РФ, вирішили раптово перевірити бойову та мобілізаційну готовність військової частини, яка обслуговує аеродром, повідомило Міноборони Білорусі. У військовій частині 06752 навчання триватиме протягом місяця.

 

  За поточну добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки противника в районах населених пунктів Зайцеве, Майорськ, Залізне, Одрадівка, Миколаївка Друга, Озерянівка, Первомайське, Побєда, Новомихайлівка, Павлівка та Безіменне, пише пресслужба Генштабу ЗСУ.

 

У соцмережах шириться повідомлення про те, що ЗСУ звільнили н.п. Ковшарівку Харківської області, н.п. Колодязі, Зелену Долину та Новоселівку Донецької області.

 
  ЗСУ близькі до того, щоб оточити росіян біля Лимана. Наступ рашистів на Бахмут зазнав невдачі, пише Інститут дослідження війни (ISW) Українські підрозділи вже найближчим часом можуть остаточно перерізати останній шлях постачання армії РФ, утримуючи під вогненним контролем дорогу, що йде через Сватове, Макіївку та Терни.


  Також ISW повідомило, що українські розвідники та диверсійні групи вже помічені у містах Торське та Ямпіль на південний схід від Лиману. У районі Бахмута русь у великій кількості використовує найманців ППК “Вагнера”, але ті масово здаються в полон.


  Олексій Арестович в ефірі “ФейгінLIVE” сказав, що підрозділи 1 танкового полку 2 мотострілецької дивізії 1 танкової армії Росії поповнили “частково мобілізованими” бійцями, підготовка з якими не проводилася взагалі. Відомо про прибуття мобілізованих ув’язнених. Ними також поповнили розбиті підрозділи.

 

Заставка КАРТИ

  Посольство США у Москві закликало своїх громадян негайно залишити Росію. Дипломати пов’язують черговий заклик виїхати з РФ з оголошенням мобілізації та вказують, що не виключено призову на військову службу громадян з подвійним громадянством. Раніше залишити рф попросили своїх громадян Болгарія, Польща та Естонія.


  Президент України Володимир Зеленський на засіданні Ради безпеки ООН заявив, що якщо Росія визнає результати референдумів, то йому з Путіним більше нема про що розмовляти.

 

Заставка НАГАДУЄМО