Бутусов збирається подати на Міноборони в суд за наклеп

Нагадуємо, що після «чергової порції критики» на адресу Міноборони, на сайті останнього з’явилась відповідь у стилі: « А ти сам візьми і зроби!»

 

Замість того, щоб виправдовуватись, Юрій Бутусов не тільки погодився обійняти одну із можливих посад у повній відповідності до чинного законодавства України, а ще й оприлюднив «своє бачення» усунення «деяких недоліків» у роботі Міністерства Оборони України.

 

Читайте також:

Схоже, у Міноборони, не були готові до такого розвитку подій, і спробували «наступати за попередньо затвердженим планом».

 

Про те, що з цього вийшло, можна дізнатись , відвідавши сторінку Юрія Бутусова у Facebook.

 

У своїй «відповіді» Ю.Бутусов сказав наступне:

 

«Міністр оборони Андрій Таран збрехав про проведення зі мною співбесіди, збрехав про причини відмови в наданні мені посади – замість цього мені нахамили на сайті МО. Буду змушений подавати до суду на Міноборони і вимагати офіційних вибачень і видалення образ на мою адресу, прошу допомоги правозахисників.

 

Мене не запросили на зустріч з міністром оборони, не дали можливість уявити мою програму дій, мені не представили жодної посади, яку я міг би зайняти в Міноборони, хоча сам міністр офіційно заявив про це на своєму сайті на всю країну. Замість цього мені хамлять через офіційну сторінку:

https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA/posts/3693959373999874.

 

Читайте також:

Брехня №1:

“Щира ідея долучіті Юрій Бутусов до роботи у межах Міністерства оборони не передбачало Пропозиції Йому посади заступника, 1-го заступника, міністра оборони.

Для подібної швидкої кар’єри ма ють буті відповідні Професійні Підстави, Які, за оцінкою кадрового органу МОУ, у кандидата Бутусова поки відсутні “.

 

8 грудня два дні тому, Міністерство оборони САМО звернулося до мене з пропозицією зайняти БУДЬ-ЯКУ ПОСАДУ:

“Одним з найбезкомпроміснішіх експертів относительно Міністерства оборони України є Юрій Бутусов.

Міністерство оборони предлагает Юрію Бутусову зайнятості одну з міністерськіх позіцій у сферах, на якіх фокусується его фахова увага. Це могут буті, например, напрямки Озброєння чи логістики “. Https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA/posts/3688070897922055

 

Тобто два назад ви вважали, що я експерт, якому можна довірити будь-яку роботу про яку я писав, а зараз за два дні все це кудись зникло? Мою увагу звернулося на одну з “міністерських позицій” – заступник міністра оборони, що дає можливість контролювати політику в тих сферах, про які я пишу. Тому я прийняв пропозицію міністр оборони і представив програму дій, мені здавалося, якщо ця програма не підходить, будуть представлені якісь конкретні зауваження, немає проблем, я готовий до публічної полеміки. Але як тільки я дав згоду – мені просто нахамили.

 

Читайте також:

Брехня №2:

Вчора мені подзвонив начальник департаменту кадрової політики Міноборони Олег Яцино, і я сказав йому, що чекаю, коли він організує зустріч з міністром, адже саме міністр Андрій Таран відповідає за офіційну пропозицію мені роботи через його сайт.

 

Яцино мене подякував, і повісив трубку. Після цього я прочитав брехню і хамство на свою адресу на сайті Міноборони:

“За результатами розмови з Шановна журналістом сьогодні, кадрові служби змушені повідоміті про Відсутність Вакансій, відповідніх рівню его амбіцій, котрі Наразі перевіщують его рівень необхідніх компетенцій”.

 

Я вимагаю публічної зустрічі з головою департаменту кадрової політики Олегом Яцино, щоб він при всіх в прямому ефірі розповів – про які саме компетенції він зі мною говорив? Адже жодних обговорень взагалі не було.

 

Олег Яцино мені неодноразово на різних зустрічах висловлював свою повагу і вдячність за участь в роботі МО і за те, що я пишу про Міністерство оборони, ніяких сумнівів в моїх компетенціях він ніколи не висловлював. Якщо Яцино не піде на публічну зустріч, буду змушений запросити його на таку зустріч через суд, через народних депутатів. Люди повинні знати правду – зі мною ніхто нічого не обговорював.

 

Читайте також:

Брехня №3:

“Порядок призначення на посади НЕ передбачає винятків а ні для людей, які вважають, що міністр оборони може призначати «міністра оборони», а ні для авторів чудесних «програм», в яких поради космічного масштабу межують з космічного масштабу некомпетентністю, а ні для людей з «комплексом Наполеона».

 

“Висловлюю сподівання, що у випадку прийняття Юрієм Бутусовим пропозіцій відповідно до рівня теперішньої компетенції, його здібності дозволятб швидко набути фаховості, зробити кар’єру та просунутись  на Вищі посади в МОУ”.

 

Підкреслюю – якби зі мною провели зустріч, якби я зміг роз’яснити суть моєї програми, які кадри я збираюся залучати до роботи, і після нашої бесіди мені б написали відмову – ТОДІ б дії Міноборони мали хоч якусь логіку. Але всього цього не було. Зі мною не обговорювали програму – так хто конкретно виніс таке рішення про наявні “некомпетентності”? Прошу вказати того, хто несе відповідальність за таке брехливу заяву.

 

Образи вони вписали, щоб перевести всю тему в улюблений піарниками “кварталу” «срач». Але я їм такого шансу не залишу. За образи вам доведеться відповідати і за брехню доведеться відповідати теж. Нехай люди бачать, чим ви займаєтеся під час війни – цькуванням неугодного журналіста.

 

Читайте також:

І останнє.

Кожен день на фронті обстріли, але про це не пише міністр оборони на сайті.

Загинув від кулі російського снайпера боєць 72-ї бригади В’ячеслав Мінкін – але міністр оборони не пише про це на своєму сайті.

 

У міністра є час тільки на образи громадянина своєї країни, журналіста, який винен тільки в одному – що відповів на запрошення на роботу в Міноборони, яке на всю країну зробив сам міністр.

 

Вважаю за необхідне провести публічну дискусію з міністром Тараном про суть моєї програми, не сумніваюся, що така дискусія розкриє хто з нас більш компетентний і приверне велику увагу всіх військовослужбовців і волонтерів, всіх громадян нашої країни.

 

Прошу допомоги у правозахисників, у організацій, що захищають права журналістів – як захистити себе від образ Міністерства оборони?

 

Вважаю, скандальну поведінку Тарана вимагає оцінки зобов’язаний відповідати за свої слова, і не ганьбити армію, яка під час війни захищає свій народ. Народ захищає, запам’ятайте, а не окремих політиканів у владі».

 

З оригіналом можна ознайомитись, перейшовши за посиланням – https://www.facebook.com/butusov.yuriy

Переклад –  “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”

 

Читайте також: