Будь-який жарт про зґвалтування має викликати обурення – переконані у Вашингтоні

   У Вашингтоні переконані, що будь-який жарт про зґвалтування має викликати обурення незалежно від того, хто «пожартував». Так Білий дім відреагував на слова Путіна «тєрпі, моя красавіца», адресовані Україні.

 

  Цитату з «народного фольклору» Путін вжив, згадавши, що Зеленський не хоче виконувати «Мінськ» на умовах Кремля. Також є припущення, що Володимир Путін обізнаний з творчістю гурту «Красная плєсєнь», відомої матюкими і чорним гумором із «садистських» анекдотів у текстах ївиконуваних пісень. У їхньому репертуарі також є пісенька з «подібним текстом».

 

  Прес-секретар Білого дому Джен Псакі під час брифінгу озвучила позицію Білого дому з цього приводу: «Зауважу, що ми ніколи не стримували занепокоєння щодо помилковості деяких заяв, які виходять з вуст президента Путіна та представників російського уряду, а також войовничої риторики, яка виходить із їхніх ротів».

 

  Президент України Володимир Зеленський під час прес-конференції після зустрічі з президентом Франції з Емманюелем Макроном у Києві заявив, що з деяких питань з Путіним не можна посперечатися: «Україна справді красуня, а ось з приводу „моя“, мені здається, це вже перебір… А щодо „…тєрпі, моя красавіца“, я загалом вважаю, що Україна дуже терпляча, бо це мудрість».