Бойовики обстрілюють Станицю Луганську

Сьогодні вдень бойовики розпочали обстріл населеного пункту Станиця Луганська, на території якого діє контрольний пункт в’їзду-виїзду на окуповану частину.

 

Про обстріл пишуть місцеві мешканці у групі “Територіальні громади Станично-Луганського району” в Фейсбук. За їхніми даними, снаряди російських бойовиків лягли в районі залізничної станції “Кіндрашівка-нова”.

 

 

Крім того, на сторінці Щастинської міської територіальної громади опубліковано інформацію про обстріл ще одного населеного пункту. Під удар артилерії найманців потрапив населений пункт “Старий Айдар”. 

 

“Увага! Шановні мешканці Щастинської громади!По околицям Старого Айдару відбувся артобстріл  з боку  російсько-окупаційних військ.На даний час інформації про жертв серед мирного населення та зруйновані житлові  будинки немає”, – йдеться у повідомленні. 

 

Там також не виключили можливість подальшого  артилерійського обстрілу по населеним пунктам Щастинської громади.Адміністрація громади просить мешканців не переміщуватися вулицею населеного пункту без серйозної на то причини. 

 

Нагадуємо: