Байден планує призначити нового посла США в Україні

Видання “Foreign Policy” повідомляє, що Білий Дім невдовзі призначить посла Сполучених Штатів в Україні – Джо Байден зупинив свій вибір на Бріджіт Брінк.

 

Останні 25 років Брінк будує кар’єру професійного дипломата у Держдепартаменті США, куди вперше прийшла у 1996 році. Згодом їй довелося працювати у найпростіших американських дипмісіях у Європі, на Кавказі та у Центральній Азії.

 

Бріджіт з 2019 року очолює дипломатичну місію США в Словаччині і скоро має завершити свою трирічну каденцію на цій посаді. У 2018 році Дональд Трамп намагався призначити Бріджіт Брінк послом США у Грузії, проте проти цього виступила місцева влада. Впливове американське видання Foreign Policy вважає, що за небажанням грузинської влади видати агреман (згоду уряду приймаючої держави на призначення особи дипломатичним представником направляючої держави) Бріджіт Брінк, яка пропрацювала в Грузії як дипломат загалом шість років, стоїть лідер правлячої партії «Грузинська мрія». І нібито таке рішення зумовлене доброзичливим ставленням Бріджіт Брінк до третього президента Грузії Михайла Саакашвілі.

 

Нагадаємо: