Ан-178 для ЗСУ невдовзі почнуть оснащувати авіонікою

Продовжується будування Ан-178 для потреб Збройних сил України на ДП “Антонов”.Як повідомляють в Укроборонпромі, планер літака незабаром розпочнуть оснащувати авіонікою. Дана машина є першою з трьох літаків, що будують на замовлення Міністерства оборони України. Наразі триває виготовлення окремих елементів управління, систем і деталей для першої машини, водночас працівники підприємства активно монтують фюзеляж другого повітряного судна. 

 

Зазначається, що літаки виготовляються без російських деталей з використанням вітчизняних запчастин. Постачання першого серійного літака буде виконано після завершення сертифікаційних 

випробувань та отримання сертифіката і планується на 2023 рік.

 

Ан-178 призначений для транспортування особового складу, легкої техніки, матеріальних засобів та інших вантажів. Його можна використовувати для евакуації поранених або населення з зони стихійного лиха, десантування рятувальних команд тощо.

 

Повітряне судно може сідати та злітати з будь-яких аеродромів і має вантажопідйомність до 18 тонн. Максимальна крейсерська швидкість машини – 825 км/год, максимальна висота польоту – понад 12 км, максимальна дальність – близько 5 тис. км.

 

Нагадуємо: