Американські піхотинці провели спільні тренування в Іспанії (ФОТО)

Американські морські піхотинці зі складу підрозділу антитерору Європейського командування провели спільні навчання “Lisa Azul” з військовослужбовцями 133 будівельного батальйону ВМС США і морськими піхотинцями ВМС Іспанії. Про це повідомляє прес-служба ВМС США. 

 

 

“Значення “Lisa Azul” полягає в тому, щоб продовжувати налагоджувати відносини між нашими країнами-партнерами та іспанськими силами” – сказав капітан морської піхоти США Марк Де ла Пенья з Нью-Гайд-парку, штат Нью-Йорк, командир взводу групи безпеки флоту по боротьбі з тероризмом в Європі. , Рота Браво, 3-й батальйон. “На тактичному рівні ми порівнюємо і обмінюємося техніками, тактиками і процедурами, щоб поліпшити нашу бойову готовність” – додав він.

 

Читайте також:

 

Норвежські депутати виступили проти США – бояться війни з РФ

 

Навчання планувалися як тристоронні навчання між іспанцями, італійцями та американцями, але операція була перенесена через тривалу пандемію. Сили США та Іспанії прагнуть підвищити безпеку, стабільність, боєготовність і боєздатність, приймаючи всі запобіжні заходи для забезпечення здоров’я і безпеки військовослужбовців в умовах COVID 19 – зазначають у відомстві.

 

Нагадаємо: