Американська делегація прибула до зони ООС

Пресслужба Командування морської піхоти повідомляє, що американська делегація відвідала район проведення операції Об’єднаних сил.

 

Головна мета візиту групи на чолі з аташе з питань морської піхоти при Посольстві США в України підполковником Денієлом Шерлінгом – вивчення оперативної ситуації в районі проведення ООС, а також відвідини підрозділів морської піхоти ВМС ЗС України.

 

 

 

Американці зустрілися із командувачем морської піхоти генерал-лейтенантом Юрієм Содолем та обговорили питання стану імплементації стандартів НАТО у підрозділах морської піхоти.

 

“На початку заходу генерал-лейтенант Юрій Содоль відзначив важливість двосторонньої співпраці та подякував американським військовим за допомогу та увагу, яку приділяє Корпус морської піхоти США розвитку української морської піхоти” – відзначають у відомстві.

 

Читайте також:

 

Генштаб взяв участь у конференції стосовно уроків Нагірного Карабаху

 

 

Після самого обговорення українські та американські військові відвідали одну з бригад морської піхоти, особовий склад якої виконує бойові завдання в районі проведення  операції Об’єднаних сил.

 

Нагадаємо: