Активісти напали на приймальню депутата ОПЗЖ (ФОТО)

Проукраїнські активісти провели акцію біля прийомної депутата Харківської міськради Сергія Данило. Акція приурочена до чергового суду у справі проукраїнського журналіста Ігоря Алєксєєва, якого депутат хоче засудити за публікацію матеріалу про його шахрайство.

 

Читайте нас також у Телеграмі

Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку

 

 

Активісти, за нашими даними, намагалися проникнути у будівлю, але двері забарикадувала охорона депутата. Тож невідомі облили будівлю кров’ю, на стінах залишили графіті “Данило чорт”.

 

Читайте також:

 

Депутат від ОПЗЖ судиться з журналістами які викрили його в шахрайстві

 

Нагадаємо, що раніше на порталі “Слобожанщина” було розміщено публікацію про Сергія Данило, адвоката і депутата Харківської міськради від ОПЗЖ. Виявилося, що за даними ЗМІ, депутат займався шахрайськими схемами стосовно квартир в місті. Чоловік, якщо вірити журналістам, продавав квартири, потім звертався до поліції з вимогами притягнути покупців до відповідальності за шахрайство, а тоді знову купляв їх за невеликі кошти.

 

 

Якраз 11 березня о 12:00 відбудеться чергове засідання у справі Ігоря Алексєєва. Наразі, за його словами, позиція захисту вибудовується на тому, що “Сергій Данило є публічною особою”, і “критичні зауваження щодо темних плям у його біографії” є необхідною складовою демократичного життя.

 

Читайте також:

 

Громадська рада при Мін’юсті ініціювала заборону партії ОПЗЖ. Автори звернення також ініціювали заборону діяльність “Партії Шарія”

 

Алексєєва вже раніше підтримали активісти організації “Традиції та порядок”, депутат Харківської міськради від “Європейської солідарності” атовець Руслан Агібалов та небайдужі громадяни.

 

Нагадаємо: