Африканські курсанти морської академії читали вірші Тараса Шевченка (ВІДЕО)

 

У Херсоні студенти з Африки читали вірші Тараса Шевченка з нагоди дня народження поета. Про це йдеться в відеосюжеті порталу Суспільне Херсон.

 

Повідомляється, що участь у заході брали курсанти морської академії родом з Нігерії, Гвінеї, Кот-д’Івуар, Єгипту та інших країн. 

 

Проректор академії Олександр Шумей говорить, що навчання для іноземців проходить англійською, а українську багато хто вивчає за власним бажанням:

 

“Шевченка вони знають ще й тому, що Шевченко писав про академію, точніше про училище торгового мореплавання, спадкоємцем якого є Академія. Місце, де ми зараз – це наш квантовий Шевченко. Автор цієї історії з квантовими портретами намалював спеціально для морської академії ось цього Шевченка. Це – київський художник Олександр Грехов”.

 

Цього дня курсанти морської академії принесли квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Акпан Джеремі Кенні з Нігерії говорить, що є багато речей, за які він полюбив Україну:

 

“В Україні добре, мені подобаються люди, а ще тут дуже красиво, гарні дівчата, гарні друзі. Їжа інша, але я звикаю. І Шевченко мені теж подобається, хоча і складно вчити”.

 

 

 

Нагадуємо: