327 ветеранів виграли гранти за програмою “Власна справа”

За час дії грантової програми “Власна справа” переможцями стали вже 327 ветеранів та членів родин учасників бойових дій, які отримають гранти на 140 млн грн.

Серед 35 переможців другої у 2024 році хвилі подачі заяв на гранти 23 учасників бойових дій та 12 членів родин ветеранів. 3 переможці отримали грант розміром до 1 млн грн, 27 – до 500 тис грн, 5 – до 250 тис грн.

“35 ветеранів та других з їхнього подружжя визнані переможцями другої цього року хвилі ветеранського компоненту програми “Власна справа”. Вони отримають від держави 17 млн грн на започаткування або розширення свого бізнесу. Від початку дії цього напрямку програми позитивне рішення про надання гранту отримали 327 ветеранів та членів їхніх родин. Найбільш затребуваними серед них є гранти до 500 тис грн – 52% отримувачів запросили саме такі суми при подачі грантової заявки. Загалом держава інвестує через гранти в розвиток бізнесу ветеранів 140 млн грн”, – повідомила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна.

Найбільше отримувачів грантів з Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Полтавської, Донецької, Київської областей та міста Києва.