Звернення Руху Ветеранів України!!!

Побратими увага!

Дуже багато людей запитують нас, як можна приєднатись до Руху Ветеранів України (РВУ)? В яких регіонах України функціонує Рух? Хто нас фінансує?

Тому, для зменшення кількості інсинуацій та різного роду маніпулятивної інформації, котру розповсюджують наші недруги, котрим наша структура ламає певні схеми, ми відповімо на основні питання.

Перш за все, Рух Ветеранів України це люди. Люди, котрі воювали проти російських найманців та колаборантів на сході України. Це сім’ї полеглих побратимів, це волонтери котрі допомагали та допомагають армії і по сей день, це діючі військові. РУХ, НЕ Є ПОЛІТИЧНОЮ СТРУКТУРОЮ чи ПАРТІЄЮ. До Руху входять представники різних проукраїнських сил, партій, організацій.

Рух Ветеранів України, був утворений певною кількістю однодумців у 2018-му році. Це люди із різних куточків нашої держави, котрі показали свою ефективну діяльність по областям та вирішили утворити потужну структуру по принципу «з низу до гори». В цій структурі, працює принцип круглого столу, з кожної області є представник, котрого делегувала певна кількість ветеранського активу із його земляків. В деяких випадках це зібрання декількох районів, а в деяких випадках це зібрання обласного рівню. В Києві є три представники із правом голосу, в інших областях по одному. Також в Рух входять почесні представники, ці люди показали свою ефективність як менеджери, лідери громадської думки, вони сповідують проукраїнські принципи Руху та за кожного з них, має по клопотати два представники із правом голосу.

Приєднатись до Руху просто, вам необхідно вступити в одну із організацій, котрі юридично входять у громадську спілку «Рух Ветеранів України» . Наразі, ми формуємо список таких організацій у звітній документ, тому що їх досить багато. Якщо ви бажаєте бути представником області, котра не представлена у Раді РВУ із правом голосу, вам необхідно зв’язатись із представниками РВУ зі складу правління та подати таку заявку, після провести зібрання ветеранських організацій обласного рівня та протокольно підтвердити ваше делегування до складу РВУ. Але і це не дає вам гарантію, що ви зможете потрапити в нашу «секту». Перш за все, ви мусите бути поважною людино із не заплямованою репутацією, бути самовідданими та переслідувати загальні цілі, вище ніж власні. Далі, на зібранні Ради РВУ, буде голосування на котрому, ви мусите переконати побратимів у вашій ефективності та відданості нашим постулатам.

Щодо фінансування. В нас є членські внески від представників із правом голосу та почесних членів РВУ. Це дуже мізерні кошти, котрих вистачає на мінімальні організаційні питання. Ми не отримуємо державне фінансування, але будемо приймати участь у відкритих конкурсах на проекти, на рівні із іншими структурами. Нас не фінансує жодна партія як РВУ. Кожен із представників Ради шукає ресурси власними силами, а голосування Ради унеможливлює підігрування певним політичним силам тому що, як ми писали вище, у складі РВУ багато людей із полярними поглядами на політику. РУХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ – переймається тільки питаннями ветеранської спільноти, захисту державного суверенітету та захисту проукраїнського вектору розвитку України.

Тому, побратими та посестри! Якщо ви хочете стати частиною всеукраїнського, ветеранського Руху – приєднуйтесь до нас. Ми не бажаємо займатись популізмом, нас цікавить ефективність реформи соціального захисту учасників бойових дій та їх родин.

Як приклад нашої ефективності та людського ресурсу, це остаточний поштовх для створення Міністерства у справах ветеранів України, більшість в Раді ветеранів при Мінветеранів, це тотальна більшість в громадській раді при Мінветеранів. Це робота над декількома важливими законопроектами, котрі на стадії реалізації. Також, це майже вирішене питання по паспортам для іноземних добровольців, це боротьба за вирішення питання із житлом  для ветеранів-переселенців (АТОВПО). Також, не можливо описати весь спектр діяльності РВУ по областям та ефективність цієї роботи. І так, ми розуміємо що існує певна категорія ображених учасників бойових дій, котрі не реалізували себе в політиці, а зараз намагаються встромляти палки в колеса нашого «локомотива». Але це смішно та жалюгідно. Але з цим нічого не поробиш, ми можемо тільки пожаліти цих людей та пробачити їх за таке невігластво, бо Ветерани війни із РФ це велика родина, котра мусить єднатись перед ще більшими викликами у майбутньому!

Слава Нації!