Зустріч на Слобожанщині ветеранської спільноти з депутатами ВР, що опікуються їхніми питаннями

Сьогодні, 9 березня 2020 року у м. Красноград, що на Харківщині, відбулася зустріч представників ветеранських обєднань учасників АТО з усього регіону з депутатами Верховної Ради України:
Героєм України Михайлом Забродським, екс-міністром у справах ветеранів Іриною Фріз та кандидатом у депутати від партії ЄС у 179 окрузі Вікторією Пташник.
Під час зустрічі були обговорені “гарячі” та болючі для ветеранів теми: витоки та наслідки подій на фронті у 14 та 15 роках, справжній рівень боєздатності української армії, процес відведення військ на фронті, ставлення до ветеранів/учасників АТО представників діючої влади і ще багато різних питань.
Ірина Фріз у свою чергу зазначила найпроблемніші напрямки у діяльності міністерства у справах ветеранів, плідна робота у вирішенні яких була започаткована ще у період зайняття нею посади міністра, але й досі деякі з них з різних причин не були належно опрацьовані. Так, законопроект щодо отримання добровольцями статусу УБД тільки нещодавно був нарешті прийнятий ВР, а питання щодо продовження втілення відповідних програм забезпечення житлом/або доступною іпотекою для учасників АТО взагалі під загрозою зриву у звязку із зміною майже всього керівництва міністерства у справах ветеранів. Також жваве спілкування викликали питання місця та позиції учасників українсько-російської війни у сучасному політичному житті країни – своє бачення й обгрунтування необхідності активності ветеранів у цій сфері надала Вікторія Пташник.
Як виявилося, 2 годин, відведених на проведення зустрічі у будинку культури м. Красноград, не вистачило – й спілкування продовжилося просто на вулиці.