ЗСУ завдали удару по військових об’єктах у Луганську

    Російські пропагандисти розганяють чутки, що під час ракетної атаки на Луганськ, ймовірно, використовувалися американські ракети-приманки ADM-160B MALD. Ця ракета здатна летіти на відстань до 500 км. Її завдання – відвернути на себе систему ППО противника, щоб вже наступна за нею бойова ракета вразила ціль.

  “Ситуація максімально сєрьезная! Єта вайна! Ми ваюєм с НАТА!”, – це істерика пропагандистів з приводу нещодавньої паніки рашистських воєнкорів про початок (а, можливо, тільки підготовку) українського контрнаступу.

  Рашистські воєнкори пишуть, що удар по Луганському підприємству нанесли з Краматорська. Між містами відстань 130 км. “Невідомо що” влучило в завод “Поліпак”. Також повідомляють, що горить нафтосховище і “Машинобудівний завод №100”, який спеціалізується на обладнанні для підприємств електронного машинобудування. Місцеві стверджують, що у Луганську прилетіло в районі військової частини.

  Путинського козака-депутата Держдуми Водолацького поранено в результаті сьогоднішнього прильоту в Луганську. Але з пораненням русявого козака-депутата у Луганську ситуація не зовсім зрозуміла. На першому ролику окупант стоїть на фоні будівлі, яка горить після удару – він ще цілий і неушкоджений, а на другому його вже виводять з руїн зі слідами поранень. Тобто, поранення Водолацький отримав вже після обстрілу? Як?

 На болотах паніка через “бавовну” у Луганську – кажуть, що прилетіли Storm Shadow. За словами рашистських “експердів”, до Луганська могли долетіти лише ці далекобійні ракети, оскільки місто знаходиться на відстані понад 135 км від лінії бойового зіткнення. Тим часом агент Гіркінс, не приховуючи паніки, пророкував удари по Ростову і не лише.

НАГАДУЄМО:

Кількість загиблих рашистів поступово наближається до 200 тисяч