ЗСУ вперше відпрацюють бойові дії в урбанізованій місцевості

Повітряні Сили ЗСУ почали масштабні тактичні навчання в урбанізованій місцевості на Львівщині. Про це повідомляє пресцентр повітряного командування «Захід» у Facebook.

Загалом кілька діб зенітний ракетний дивізіон Теребовлянського полку працюватиме в режимі, максимально наближеному до бойового. Зокрема тут перевірять готовність підрозділу до виконання завдання в новому районі бойового призначення.

«Зенітні ракетні батареї «Буків» уже виконали марш до району виконання навчально-бойових завдань зі штатним озброєнням та військовою технікою. Зайняли позиції й почали роботу по повітряних цілях як імітованих, так і реальних, узявши їх на автоматичне супроводження й умовне ураження», — повідомили в пресслужбі ПК «Захід».

Подробицями масштабних тактичних навчань поділився командир дивізіону підполковник Сергій Нароженко:

— Особовий склад відпрацьовує маневр підрозділу на запасні позиції в межах позиційних районів. Відпрацьовуємо і протидію диверсійно-розвідувальним групам противника. Під час навчання як удень, так і вночі вперше відпрацьовуємо питання ведення бойових дій в урбанізованій місцевості, що набагато ускладнює вибір вогневих позицій та обмежує сектори стрільби.