ЗСУ в березні 2021 року проведуть військові навчання поблизу Кримського півострова

 Українські десантники в березні 2021 року проведуть військові навчання поблизу адмінкордону з тимчасово окупованим Кримом з метою вдосконалення спроможності вчасно та адекватно реагувати на військову небезпеку як з повітря, так і з морського узбережжя. Про це в ексклюзивному коментарі Укрінформу повідомив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

 

 Він поінформував, що в ході проведення навчань та тренувань підрозділи протиповітряної оборони здійснять підготовчі і практичні дії щодо виявлення та знищення з повітря ворожого десанту на різних висотах та ділянках місцевості. В цей час резерви угрупування військ відпрацюють як марші до визначених районів нанесення вогневого ураження з морського узбережжя, так і практичні дії щодо запобігання висадки з кораблів на суходіл підрозділів ймовірного противника та, в подальшому, його знищення.

 

Читайте також:

   В інтерв’ю Укрінформу 16 лютого 2021 року Командувач ВМС ЗСУ Олексій Неїжпапа повідомив, що протягом семи років бойовий склад надводних кораблів та підводних човнів Чорноморського флоту РФ збільшено на 45%. Загальна кількість становить 58 одиниць, у тому числі носіїв крилатих ракет морського базування “Калібр” – 13 одиниць. Їхній сумарний ракетний залп становить близько 80 ракет.

 

   Крім того, кількість бойових літаків в окупованому Криму збільшено в 3,5 раза, вертольотів – у 9 разів, кількість танків досягла близько 40 одиниць, кількість бойових броньованих машин збільшено в 6 разів, ракетних систем залпового вогню – в 6,5 раза, кількість військовослужбовців збільшена в 3 рази та перевищила 40.000 осіб.

 

Нагадуємо: