Зрадника засуджено до довічного ув’язнення

   Суд виніс вирок колишньому голові прокуратури Миколаєва Геннадію Герману – зрадника засуджено до довічного ув’язнення із конфіскацією всього майна. Після оголошення вироку “акваріум” із Германом закидали яйцями. Про це повідомив Офіс генерального прокурора 

 За версією слідства Герман передавав рашистським окупантам інформацію про оперативну ситуацію в Миколаєві та області. Ця інформація дозволи окупантам швидко просуватися на Миколаївському напрямку.

  За наявними даними, він передавав інформацію про оперативну обстановку у Миколаєві та області, загиблих військових і цивільних осіб, полонених, місця їх утримання, результати обстрілів Миколаєва, добові паролі на блокпостах на території області, і ще багато чого “корисного”.

  Щоб задокументувати злочини зрадника, СБУ провела цілу спецоперацію. Через підставну особу українська спецслужба передала фігуранту справи фальшиві списки загиблих військовослужбовців ЗСУ. Через декілька днів всі прізвища зі списків уже були в представника РФ, за яким також стежила СБУ.

  У результаті обшуків у фігуранта вилучено мобільний телефон, комп’ютерну техніку та флеш-носії, які містять докази його зрадницької діяльності.

  Колишній прокурор свою провину не визнав. Він стверджує, що інформацію передавав блогеру “з метою об’єктивного висвітлення ситуації, що відбувається в Україні”. Слідство наполягає, що цим “об’єктивним блогером” був сам рашистський бойовик Ігор Безлер.

  Водночас в ООН звинуватили Україну у порушенні прав людини. Все через те, що силові структури, як сверджує організація, “своєвільно позбавляли свободи” колаборантів, які співпрацювали з рашистами. В ООН переконані, що арешти колаборантів є незаконними.

НАГАДУЄМО:

Кількість росіян, які бажають, щоб Росія воювала з Україною, невпинно зменшується