Збірна України по футболу продовжить свої виступи у кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року, – перемогла адекватність

  Українська збірна продовжить свої виступи у кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року, незважаючи на участь у цьому ж відборі збірної Білорусі.

  Національна збірна України з футболу продовжить свої виступи у відборі на Євро-2024, не зважаючи на указ Міністерства молоді та спорту України про заборону виступу у змаганнях, в яких беруть участь спортсмени з РФ та Білорусі. Відповідне рішення було ухвалено Українською асоціацією футболу, повідомив президент організації Андрій Павелко.

  Голова УАФ зазначив, що рішенням виконкому УЄФА від 27 травня 2022 року команди з України та Білорусі розводитимуть між собою під час жеребкування міжнародних змагань під егідою організації.

  Нагадаємо, Міністерство молоді та спорту України заборонило національним збірним України брати участь у міжнародних змаганнях, на яких виступатимуть спортсмени з Росії чи Білорусі. На це рішення багато українських спортсменів ы уболівальників відреагували негативно, оскільки виходить, що ми самі себе караємо, фокусуючись не на зусиллях недопущення спортсменів-рашистів на турніри, а на ізоляції своїх спортсменів від міжнародних змагань, знищуючи у такий спосіб спорт у нас в Україні.

НАГАДУЄМО:

Представниці Великобританії та США в ООН викрили лицемірство Росії під час засідання Ради Безпеки