Заява Міністерства у справах ветеранів з приводу надзвичайної ситуації на мосту Метро 18.09.2019р.

Перш за все, Міністерство у справах ветеранів висловлює подяку силовикам, правоохоронцям та усім причетним до професійного, безпечного та безкровного вирішення ситуації.

Наголошуємо, що команда Міністерства готова надати будь-яку допомогу у комунікації між Олексієм Белько та тими, кого це може стосуватися на офіційному чи неофіційному рівні (за потреби), як адміністративними, так і громадськими каналами.

Водночас, Міністерство наголошує, що воно захищатиме інтереси Олексія Белько як і будь-якого учасника російсько-української війни, зокрема його право на повагу, справедливий розгляд цієї справи та допомогу за потреби. Ми не дозволимо використати цей інцидент для очорнення бійців та ветеранів, або для розколу між ними та рештою суспільства.

Саме тому ми закликаємо громадян уважно перевіряти інформацію, а журналістів – спиратися на достовірні джерела, дотримуватися професійної етики та розуміти свою відповідальність за поширення фейкової інформації.

Команда Міністерства уважно стежитиме за перебігом подій та інформуватиме суспільство, коли про цю ситуацію з’явиться більше достовірної інформації.