Заява Міністерства у справах ветеранів України щодо інтерв’ю Дмитра Гордона із терористом Гіркіним

Кожного дня, вже понад 6 років, Українські військові та добровольці з мужністю відстоюють територіальну цілісність, мир в нашій державі, протистоять збройній та інформаційній агресії з боку незрозумілих озброєних угрупувань та країни агресора – Росії.

Однак, саме в той в час, коли необхідно консолідуватися та продовжувати боротьбу на всіх фронтах, інформаційний простір заповнюється пропагандою агресії на Сході України та незаконної анексії Криму.

Вчора, 18 травня Дмитро Гордон провів інтерв’ю з полковником Федеральної служби безпеки Російської Федерації у відставці, учасником анексії Криму та російсько-української війни Ігорем Гіркіним (Стрелковим).

Гіркін, за його ж словами, очолював диверсійний загін, був організатором окупантського референдуму в АР Крим, «працював» міністром оборони у одній з так званих «республік», а у квітні 2014 року керував захопленням Слов’янська, таким чином розпочавши війну на Донбасі. Сьогодні Гіркін перебуває у розшуку в Україні та Нідерландах.

Перед цим журналіст Дмитро Гордон взяв інтерв’ю у Наталі Поклонської, яка є фігуранткою двох кримінальних проваджень щодо злочинів проти основ національної безпеки України та неправомірній забороні діяльності Меджлісу кримськотатарського народу. Поклонська активно сприяла анексії Криму Росією, а сьогодні є депутаткою Державної думи країни-агресора.

Міністерство у справах ветеранів та вся ветеранська спільнота засуджують дії журналіста, оскільки, за нашою думкою, дане інтерв’ю є прямою пропагандою збройної агресії в Донецькій та Луганській областях, анексії Криму та має на меті, в тому числі, популяризацію військових злочинів на території України.

Ми звертаємось до правоохоронних органів з проханням дати оцінку цим інтерв’ю відповідно до чинного законодавства.

Окрім цього, Мінветеранів закликає усіх громадян України аналізувати та критично сприймати інформацію, а журналістів, що дозволяють собі такі інтерв’ю – ігнорувати.