За минулу добу в Україні зафіксовано 429 нових випадків захворювання на COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на дев’яту годину ранку 29 травня в Україні зафіксовано 22811 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з яких: 679 летальних, 8934 пацієнти одужало. За минулу добу одужало 495 осіб, померло – 10.

 

На тлі побоювань нового спалаху коронавірусу після повторного відкриття в Південній Кореї знову зачинилася 251 школа. Про це повідомила кореспондентка ВВС у Сеулі Лора Бікер, передає ТСН. Окрім того, влада відновила деякі раніше скасовані карантинні обмеження: закрили парки та музеї в Сеулі й найближчих населених пунктах, а підприємців попросили по можливості перейти на дистанційний режим роботи. Людям знову рекомендують уникати масових зборів.

 

За даними Університету Джонса Хопкінса, в світі підтверджено більш 5,6 млн випадків зараження коронавірусів, померло понад 350 тисяч осіб. Найбільшу заклопотаність у медиків викликає ситуація в Латинській Америці. Там різко зросла кількість заражених коронавірусів, і Панамериканська організація охорони здоров’я стверджує, що саме туди перемістився світової вогнище пандемії. Всього в Латинській Америці налічується більше 750 тис. Інфікованих, понад 40 тис. Чоловік померли.

 

В Бразилії вже підтверджено понад 390 тис. Випадків зараження, країна вийшла на друге місце в світі за рівнем захворюваності. В інших країнах регіону, включаючи Мекіску, Чилі і Перу, число підтверджених діагнозів також зростає. І хоча рівень смертності виглядає набагато нижче, ніж в Європі і США, експерти говорять про те, що і рівень тестування там набагато нижче, а значить багато випадків зараження і смерті можуть залишатися незареєстрованими. Смертність вище за все в найбільш густонаселених країнах – Мексиці (більше 8 тис. Смертей) і Бразилії (24 тис. Смертей).