За чужу роботу в ЗСУ більше не платитимуть

У Міноборони змінили порядок нарахування грошового забезпечення тим військовим, які тимчасово виконують обов’язки чужою посадою.

Відтепер введений мінімальний термін в 30 днів щодо виконання обов’язків за вакантною (або невакантною) посадою, для того щоб грошове забезпечення виплачували з урахуванням посадового окладу, встановленого для цієї конкретної посади. А от той, хто виконувати чужі обов’язки менше 30 днів тепер грошей за це не отримуватиме.

Це зазначено у пункті 1 розділу XXVI нещодавно прийнятого наказу Міністерства оборони №180 від 1 червня 2020 року, що набув чинності з 30 червня:

«Військовослужбовцям, які допущені в установленому порядку до тимчасового виконання обов’язків за вакантною посадою, безперервно виконували обов’язки за цією посадою 30 календарних днів і більше, грошове забезпечення виплачується з урахуванням посадового окладу, встановленого для цієї вакантної посади, строком не більше ніж шість місяців.

Військовослужбовцям, допущеним в установленому порядку до тимчасового виконання обов’язків за невакантною посадою, безперервно виконували обов’язки за цією посадою 30 календарних днів і більше, грошове забезпечення виплачується з урахуванням посадового окладу, встановленого для цієї посади, строком не більше ніж чотири місяці, крім випадків тимчасового виконання обов’язків за посадами».

 

Нагадаємо

У МІНОБОРОНИ СЕРЙОЗНІ ЗМІНИ: ПІД РУКУ ПОТРАПИЛИ ВИПЛАТИ СОЛДАТАМ