З 14 по 17 січня 2020 року у Верховній Раді України відбудеться виставка під назвою «Арт – терапія: унікальний досвід реінтеграції після війни».

З метою інформування народних депутатів України та інших відвідувачів ВРУ про сучасні інтерактивні методи відновлення психологічного здоров’я ветеранів та учасників АТО/ООС.

З 14 по 17 січня 2020 року у Верховній Раді України в кулуарах ІІІ поверху будинку Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5). Відбудеться виставка під назвою «Арт – терапія: унікальний досвід реінтеграції після війни». Експозицію виставки складуть 25 робіт ветеранів АТО/ООС, які були створені в рамках арт-терапії під час реабілітації у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни
(вхід за картками акредитації).

Нагадуємо: арт-терапія проводиться при будинках ветеранів в Рівненській, Житомирській, Миколаївській та Одеській областях за фінансової підтримки British Embassy Kyiv та за сприяння Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. Захід проводить благодійна організація Stabilization Support Services (SSS) – це канадська неурядова структура, яка виступає партнером у втіленні різноманітних проєктів для задоволення потреб громадян України, котрі постраждали від конфлікту.